Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nirida A1/1 otec:Dara Monarch (GB) matka:Ninoa

Nirida

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hezká kobylka

(iva, 6. 7. 2010 17:05)

Nirida je hezká kobylka, mám "doma" její pravou sestru Nidaru. Je to zlatej koník.Je pracovitá, učenlivá, šikovná. Přeju i jejím jménem vaší Niridě pevné zdraví a hodně kamarádů koňských i těch lidských.

Re: hezká kobylka

(Petra, 20. 5. 2011 20:44)

Dobrý den,
Boužel Nirida je teď po zranění.Měla zlomenou kopytní kost.Teď rehabilituje.Vypadá to nadějně.Jak se má Nidara??

Re: Re: hezká kobylka

(iva, 19. 6. 2011 16:01)

Dobrý den.Je mi líto, že je kobylka zraněná, přeji co nejrychlejší a nejlepší uzdravení. Nidara se má dobře.Koupila jsem jí v 5ti letech, byla vyřazena z dostihů kvůli poškození šlach. Nevědělo se zda bude moci běhat, ale po pár měsích se celkem dala dohromady a běhá jako laňka. První 2 roky chodila pouze s bandážemi, ale teď lítá ve výběhu , v terénu. ..no všude jako drak.Letos jezdí i menší parkurové závody.Na skoky jí radši bandáže dáváme, ale jinak je to úplně dobré.
Pozdravujte Niridu:-))

Nirbeca

(Nikola, 22. 3. 2011 9:29)

Já mám zase doma její dceru,která se jen nehodila do dostihu.Hodí se vnikajícně na parkury.Skáče bez prpblémů už 1 metr=)Jinak Niridě přeju štastné zdravíčko =)

Nirida

(František Nosek, 21. 9. 2010 13:40)

Na Nidaru si moc dobře vzpomínám, když běžela dostih v Mirošově, kde Nirida začínala svoji dostihovou karieru.Byla moc krásná.Také ji přeju pevné zdravíčko a pohodičku.Můžete mě poslat její foto na e-mail frantiseknosek@seznam.cz